Вовк Надія Іллівна

Вовк Н.І.

 Завідувач кафедри, доктор сільськогосподарських наук, професор. У 1973 р. закінчила біологічний факультет Київського державного університету ім. Т.Г. Шевченка за спеціальністю біологія, отримала кваліфікацію біолог-мікробіолог, викладач біології і хімії.

Пройшла трудовий шлях від інженера Всесоюзного науково-дослідного Інституту генетики та селекції промислових мікроорганізмів та молодшого співробітника Українського науково-дослідного Інституту рибного господарства до завідуючої лабораторії іхтіопатології та фізіології риб Інституту рибного господарства УААН України, професора  кафедри загальної зоології та іхтіології Національного університету біоресурсів і природокористування України. У грудні 2011 р. назначена на посаду в.о. завідувача кафедри аквакультури.

Після закінчення заочної аспірантури успішно захистила кандидатську дисертацію за спеціальностями: 03.00.07 – мікробіологія; 16.00.03 – ветеринарна мікробіологія, вірусологія, епізоотологія, мікологія і імунологія, а у  2002 р. – докторську за спеціальністю 03.00.16 – екологія.

Автор понад 130 наукових праць, у тому числі  6 авторських свідоцтв 2 монографій, 3 посібників, 14 методичних розробок та типових програм навчальних дисциплін, здійснює  наукове керівництво аспірантами.

Н.І. Вовк нагороджена Державним комітетом рибного господарства України Трудовою відзнакою «Почесний працівник рибного господарства» та Почесною грамотою Державного комітету рибного господарства України.

Наукова діяльність пов’язана з дослідженням водних екосистем, етіології та поширення хвороб риб у водоймах різного типу і спрямована  на розробку екологічно безпечних методів профілактики хвороб риб та підвищення рибопродуктивності.

Викладає курси з дисциплін «Іхтіопатологія» ОКР «Бакалавр» та «Основи теорії еволюції гідробіонтів» ОКР «Магістр»

 

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Можна використовувати XHTML теґи та атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>