Рудик-Леуська Наталія Ярославівна

Кандидат біологічних наук, доцент, заступник декана рибогосподарського факультету з виховної роботи

Закінчила з відзнакою Млинівський державний технікум ветеринарної медицини, відділ «Рибництво та аквакультура». У 2003 році закінчила з відзнакою Національний аграрний університет. У 2008 році захистила кандидатську дисертацію за спеціальністю 03.00.10 – «Іхтіологія».

Коло наукових інтересів стосується дослідження сучасного стану та закономірностей відтворення рибопродуктивності водойм заповідних зон України. Автор та співавтор більше 70 наукових і навчально-методичних праць, серед яких: 5 монографії; 6 cтатей з індексом цитування, більше 30 статей у фахових виданнях України та близького зарубіжжя, із них статті у міжнародному електронному журналі «Earth bioresources and quality of life»; більше 20 тез на міжнародних, всеукраїнських та вузівських конференціях; методичні посібники, вказівки, рекомендації.

На кафедрі працює з 2008 року.

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Можна використовувати XHTML теґи та атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>