КОС НАТАЛІЯ ВІКТОРІВНА

КОС НАТАЛІЯ ВІКТОРІВНАУ 2002 році закінчила зооінженерний факультет Національного аграрного університету.
Після закінчення аспірантури при кафедрі технології виробництва молока та яловичини НАУ у 2006 р. успішно захистила кандидатську дисертацію за спеціальністю 06.02.04 – технологія виробництва продуктів тваринництва. Працювала асистентом, старшим викладачем, доцентом кафедри технологій, економіки та менеджменту у тваринництві. У 2010 р. присвоєно вчене звання доцента. З 2013 року працює на посаді доцента кафедри технологій виробництва молока та м’яса.
З 2012 року працювала заступником декана факультету технології виробництва і переробки продукції тваринництва, а з 2015 р. – заступник декана факультету тваринництва та водних біоресурсів.
Напрям наукових досліджень пов’язаний з вивченням питань управління технологічними процесами у тваринництві. Автор та співавтор понад 50 праць наукового та методичного характеру .

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Можна використовувати XHTML теґи та атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>