Кононенко Руслан Володимирович

 

Кононенко Руслан Володимирович

Декан рибогосподарського факультету. Доцент кафедри, кандидат ветеринарних наук,  Закінчив Національний аграрний університет, факультет ветеринарної медицини за спеціальністю «Лікар ветеринарної медицини». З 2005 по 2008 p.p. аспірант НАУ кафедри гігієни тварин та екології тваринництва ім. А.К. Скороходька. На кафедрі працює з 2008 року. У 2009 р. успішно захистив дисертацію та одержав науковий ступінь кандидата ветеринарних наук.

Автор 24-ох наукових і навчально-методичних праць, 3-ох патентів на винахід та науково-практичних рекомендацій . Викладає дисципліни „Інтенсивні технології в аквакультурі”, „Сучасні технології виробництва продукції рибництва”, “Сучасні технології ставового рибництва”, “Ставове осетрівництво”, „Моделювання технологічних процесів у рибництві”.

Наукова діяльність спрямована на створення і апробацію використання мінеральних добавок на основі хелатів мікроелементів для тварин.

 

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Можна використовувати XHTML теґи та атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>