КОНДРАТЮК ВАДИМ МИКОЛАЙОВИЧ

КОНДРАТЮК ВАДИМ МИКОЛАЙОВИЧУ 2001 році закінчив зооінженерний факультет  Національного аграрного університету, отримавши кваліфікацію зооінженера – дослідника.

З 2001 по 2003 рр. – навчання в аспірантурі НАУ при кафедрі годівлі тварин та технології кормів ім. П.Д.Пшеничного.

У 2004 р. успішно захистив кандидатську дисертацію за спеціальністю  – годівля тварин і технологія кормів, після чого працював асистентом кафедри  годівлі тварин і технології кормів ім. П.Д.Пшеничного, з 2005 року – переведений на посаду старшого викладача вищезазначеної кафедри, а з 2006 р. – на посаду доцента У 2008 р. присвоєно вчене звання доцента.

З 2005 року працював заступником декана факультету водних біоресурсів та аквакультури, з 2008 по 2010 рр. – в.о. декана рибогосподарського факультету, а з 2010 по 2014 рр. – декан рибогосподарського факультету.

Напрям наукових досліджень  пов’язаний з вивченням питань вітамінного живлення птиці та нормованої годівлі риб. Автор та співавтор понад 60 друкованих праць, зокрема підручника і практикуму з годівлі тварин та понад 20 методичних видань.

З квітня 2014 року призначений виконувачем обов’язків директора ННІ тваринництва та водних біоресурсів, а з січня 2015 року – в.о. декана факультету тваринництва та водних біоресурсів НУБіП України.

 

 

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Можна використовувати XHTML теґи та атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>